Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.
Nasz meetup powstał z myślą o przekazaniu praktycznej wiedzy, której nie dowiesz się na zajęciach, w krótkiej, przystępnej formie. Na luzie i z pysznym poczęstunkiem :)
TECHbreakFast to przede wszystkim techniczna wiedza w możliwie najlepszym wydaniu:
wystąpienia na uniwersalnym poziomie
o case studies, doświadczeniach
i najnowszych technologiach
25-minutowe talki,
bez nudnych wstępów
podczas wydarzenia będzie możliwość rozmowy na temat ofert rekrutacyjnych w Asseco Poland
A dodatkowo:
najważniejszy posiłek dnia! Jesteś vege? Pamiętaliśmy również o Tobie
każdy uczestnik otrzyma
giftbag z gadżetami
do wygrania atrakcyjne nagrody
uczestnictwo w meetupie
będzie certyfikowane
Agenda (9 października, środa)
Tematyka przewodnia: Frontend, Aplikacje Przetwarzające Mowę Ludzką, Architektura aplikacji (mikroserwisy), Bezpieczeństwo IT
Kiedyś programista i projektant, architekt systemów transakcyjnych oraz systemów klasy back office. Od kilku lat kierownik różnych zespołów (projektantów, testerów, całego zespołu deweloperskiego, zaś obecnie DevOps & Security), niestroniący od zanurzenia w prace zespołu :) Propagator Scrum’a scrummasterujący zespołom deweloperskim.
Programista Front-end specjalizujący się w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji webowych dla sektora enterprise z doświadczeniem w zakresie stosu technologicznego HTML5, CSS, JavaScript (Angular, React, Vue).
W obecnych czasach inteligentni asystenci zaczynają cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Interfejs głosowy jest najbardziej naturalną formą komunikacji dla człowieka, a Ty już dziś nauczysz się jak zbudować aplikację dla Google Assistant z użyciem silnika NLP Dialogflow.
Współzałożyciel Vivic Labs. Technologie, których używa to Java, Node, Angular i Python. Razem ze swoim zespołem, współpracując z Asseco Innovation Hub, dostarcza inteligentne chatboty i asystentów głosowych. Prywatnie pasjonat stolarstwa, podróży i nowych technologii.
Architektura mikroserwisowa staje się w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularna i kolejne firmy decydują się wdrożyć ją u siebie. Dlaczego tak się dzieje i czy rzeczywiście mikroserwisy są tak idealne? Podczas prezentacji spróbujemy się nad tym zastanowić.
Współzałożyciel Vivic Labs - firmy powstałej w Asseco Innovation Hub. Student Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunkach Automatyka i Robotyka oraz Informatyka. Razem z kolegami z Vivic Labs dostarcza rozwiązania głosowe dla szerokiego grona klientów. Wolny czas poświęca na sport, kino i muzykę.
9 października (środa),
od 9:00 do 11:00
sala A61 (bud. A)
Politechnika Rzeszowska,
ul. Wincentego Pola 2,
35-959 Rzeszów